PlayMemories Mobile

Video Düzenleyici Uygulama
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 50,1 MB
  • Version 6.2.0
  • Dil Türkçe
  • Firma Sony Imaging Products & Solutions Inc.
Wİ-Fİ bağlantı özelliği bulunan fotoğraf makineniz ve cep telefonunuz arasında bağlantı kurmanıza yarayacak olan PlayMemories Mobile uygulamasına sizde sahip olun.

Profesyonel fotoğraf konusunda kendinizi daha da ileri seviyelere taşımak için her zaman hızlı davranmalısınız. PlayMemories Mobile uygulamasını IOS  işletim sistemi bulunan akıllı cep telefonunuza ücret ödemeden indirerek mobil cihazınız ve Sony marka olan fotoğraf makineniz arasında Wi-Fi ile bağlantı kurarak fotoğraf makinenizin içerisindeki verileri cep telefonunuza ve tabletinize kolaylıkla aktarabilirsiniz. 

Kamerayı sezgisel olarak kontrol edebilir, kamerayı doğrudan kullanmak istemediğiniz durumlarda fotoğraf çekerken veya video çekerken bunu faydalı hale getirebilirsiniz. Gece sahneleri, uzun pozlama su sahneleri veya makro fotoğrafçılık gibi bir çok özellikten PlayMemories Mobile uygulaması üzerinden faydalanabilirsiniz. 

Mobil cihazınızın konum bilgileri kameranızla uyumluysa, akıllı telefonunuzun konum bilgilerini kameranızdaki kayıtlı fotoğrafa ekleyebilirsiniz. Fotoğraf makinenizin konum bilgisi işleviyle uyumlu değilse, uzaktan çekim yaparken akıllı telefonun konum bilgilerini akıllı telefonda kayıtlı fotoğrafa da ekleyebilirsiniz.

Bu uygulama ile hem mobil cihazınız daha verimli bir hal alıyor hem de fotoğraf makinenizi daha da işlevsel hale getirmenizi sağlayacak. Uygulamayı tamamen kendi yararınıza çevirerek tüm özelliklerinden kolaylıkla faydalanabilirsiniz. 

PlayMemories Mobile indir